Brojač posjeta
318123
Blog
utorak, srpanj 26, 2016

(1) Viktoria Plzen - Karabakh uto 20:15 Poluvrijeme ili kraj 1-1.35 ( Viktoria iz Plzena prošle je sezone osvojila drugi uzastopni naslov prvaka s velikih sedam bodova prednosti pred praškom Spartom. Bio je to klubu iz Plzena četvrti naslov češkog prvaka u povijesti..radi se o klubu velikih ambicija koji ove sezone želi zaigrati u društvu najboljih klubova Europe.
Momčad Viktorije nije se značajno mijenjala u odnosu na prošlu sezonu, a zapravo razloga za to nije niti bilo. 0:0  Frown

(2) Ajax - Paok uto 20:45 poluvrijeme ili kraj 1-1.47 (Ajax je prosle sezone prokockao prvenstvo na vrlo banalan nacin u zadnjem kolu. Odligrali su neodlučeno sa Graafschap(pretposljednom ekipom kojaje vec ispala iz lige, te ih je PSV stigao i osvojio titulu. Zbog toga Ajax se mora natjecati u kvalifikacijama i nema direktan plasman u LP .PAOK će izaći sa "opreznim" sastavom 4-3-2-1
AJAX večeras mora napraviti pozitivan rezultat JER SVAKI NOGOMETNI KLUB ZNA KADA ODLAZI U GRČKU DA UJEDNO IGRA I PROTIV PUBLIKE...POGOTOVO GOSTOVANJE KOD PAOK-a.."paklena atmosfera" 1:1 Frown

kojeficijent-1.98

Đorđe

peki100 @ 17:26 |Komentiraj | Komentari: 0
ponedjeljak, srpanj 25, 2016

(1) Mariehamn - Inter Turku pon 17:30 Poluvrijeme ili kraj 1-1.45 (Nogomet - Finska 1 ) domaćin je na drugom mjestu sa 37 bodova .Isto bodova ima i prvi Helsinki ! Današnji domaćin igra protiv dosta loše ekipe koja više od mjesec dana nezna za NEODLUČENI ISHOD A KAMOLI POBJEDU. Kojeficijent je na pobjedu domaćina 1.65.. domaćin se bori za prvaka države i kvalifikacije Lige prvaka...0:0   Frown

(2) Elfsborg - Ostersunds pon 19:00 1X-1.16 (Nogomet - Švedska 1 ) gosti u mjesec dana i više nemaju pobjedu,,nanizali su poraze i neodlučene ishode dok domaćin kod kuće je samo izgubio 0:1 od jakog Malma..a i domaćin je u igri da ulovi mjesto Europa liga-kvalifikacije  3:1  Cool

(3) Jelgava - Rigas FS pon 18:00 1x-1.13 (Nogomet - Latvija 1 ) domaćin je u odličnoj formi..kod kuće od pet utakmica ima četiri pobjede a taj poraz je dozivio od prvog na tabeli sa 0:1.Zanimljivo je da je  u ovih mjesec dana pobijedio ekipu koja je na drugom mjestu kod njih sa 0:1 FK Liepaja(koja je u borbi za prvo mjesto) te je danasnji domaćin na svom terenu pobjedio ekipu iznad sebe a koju lovi jer je to mjesto za Europska natjecanja Ventspils-a sa 4:3.To su ekipe iznad...ove ispod pobjeđuje skoro pa sa hendikepom..upravo su današnji gosti sa tabele slabiji koji u gostima imaju gol razliku 3:11  2:0  Cool

Zurich:Winterhur- ovaj par mi djeluje pomalo sumnjivo..domaćin je bio prvoligaš a danas igra prvu utakmicu u drugoj ligi..gosti su imali dobre pripremne rezultate,,tukli su prvoligaša Luzerna  pa i neke englenske klubove..oba daju gol bi mozda prošlo jer u svim ogledima ova dva švicarska kluba tako je i bilo...

kojeficijent-1.90 (težak dan za klađenje danas)

Đorđe

peki100 @ 14:19 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
subota, srpanj 23, 2016
prošlo je sve ..sa velikim ulogom uzeli smo nešto danas love! Pozdravljam sve koji me prate! Đorđe

(1) Pdrm - Felda Un. sub 15:00 X2-1.12 (Nogomet - Malezija 1 ) Gosti su drugi na tabeli i zaostaju pet bodova za prvim mjestom.Četiri tjedna već neznaju za poraz dok je domaćin u sredini tabele i više od pet tjedana neznaju za pobjedu.Gosti imaju jednog od najboljih napadača te lige amerikanac Francis Doe .  1:2   Cool

(2) Norrkoping - Gefle sub 16:00 poluvrijeme ili kraj 1-1.22 (Nogomet - Švedska 1 ) domaćin lovi prvo mjesto koje vodi u kvalifikaciju lige prvaka,igrajo dobro i nemaju poraz vise od mjesec dana.Danas dočekuju Gefle..ekiu koja u pet tjedana ima sve poraze..gube i hendikepom po 2:0,3:0,6:1..zadnja ekipa na tabeli sa gol razlikom u gostima 2:14   1:0     Cool

(3) Dynamo K. - Oleksandrija sub 18:30 1-1.15 (Nogomet - Ukrajina 1) 2014/2015,2015/2016 Dinamo Kiev osvaja državno prvenstvo..danas igra prvu utakmicu ove sezone.Gosti .."navodno" će odmarati određene lige jer za pet dana igraju
Europa League protiv Hajduka 5:1   Cool

(4) Sl.Belupo - Cibalia sub 19:00 1X-1.20 (Nogomet - Hrvatska 1 ) 3:2  Cool

kojeficijent-1.89 Laughing

Đorđe

peki100 @ 13:56 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
nedjelja, srpanj 17, 2016
Hammarby u jednom trenutku gubi  0:3 ..u prvom poluvremenu..smanjuje na 2:3 i tako završava prvo poluvrijeme,,pomislio sam  namješteno..3:3 završava..malo su se kasno sjetili  igrati..čudna utakmica..

(1) Hammarby - Falkenbergs ned 17:30 1-1.40 (Nogomet - Švedska 1 ) danas domaćin ima veliku priliku da uzme tri boda i iziđe iz zone ispadanja!3:3    Frown

(2) TPS Turku - Grankulla IFK ned 17:30 1X-1.11 (Nogomet - Finska 2 ) pobjeda domaćina danas bi trebala biti zicer..cilj je promocija u prvu Finsku ligu..2:0     Cool

(3) Dinamo Z. - Lokomotiva Z. ned 19:00 1-1.25 (Nogomet - Hrvatska 1 ) domaćin danas prvu utakmicu lige igra protiv svoje "druge" postave ili kako kažu "mlađeg brata"!Gosti "Lokosi" su sami priznali da ima je puno važniji uzvrat protiv Finaca u kvalifikacijama za EL protiv Rovaniemia. S obzirom da je Pjaca jednom nogom već u Juventusu, mogla bi ovo biti jedna od posljednjih prilika da se njegovom odličnom partijom mrvicu podigne cijena u pregovorima (ako još nisu finiširani).3:1   Cool

(1) Norrkoping - Ostersunds sub 16:00 1x-1.16 (Nogomet - Švedska 1) 3:3 Cool

(2) Carlstad United - Vasteras sub 16:00 x2-1.15 (Nogomet - Švedska 3 sjever )1:2 Cool

(3) Kopenhagen - Lyngby BK sub 18:30 1-1.40 (Nogomet - Danska 1 )3:0    Cool